Adressen bestuursleden - NOVAMweb

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

Adressen bestuursleden

NOVAM - CONTACT
Dagelijks Bestuur NOVAM

Voorzitter: Evert van Amsterdam: voorzitter@novam.net
Rijksstraatweg 580
2026 RB Haarlem

Penningmeester: Stefan Rasch: penningmeester@novam.net
Sillemstraat 43
2022 PP Haarlem

Secretaris: Marieke de Vries: secretaris@novam.net
Prinsensingel 6
3264 XX Nieuw Beijerland

Redacteur: Robert Baas: redacteur@novam.net
Hoofdenburgsingel 192
1191 Ouderkerk aan de Amstel

Algemeen bestuur
Otine van Erp: otine@novam.net
Diesdonkerweg 6
5724 PG Ommel

Petra van Drieenhuizen: petra@novam.net
Hunthum 28
3632 XM Loenen aan de Vecht


Portefeuillehouders
Documentatiecentrum voor accordeonorkesten,  - solisten en kamermuziek,  bestellen NOVAMā€”muziekuitgaven:
Joop van Strien, Schoolpad 1,
7914 TA Noordscheschut. Tel: 0528 - 232068,
e-mail: docucentrum@novam.net

NOVAM mediator:
Mr.Drs. Peter Klaver, Hidalgostraat 5, 1829 JD  Oudorp
Tel: 06 51082777
Website: www.klaver4mediation.nl
E-mail:   info@klaver4mediation.nl

Muziekexamens: Henk v.d. Berg, Postbus 385, 7300 AJ Apeldoorn. Tel.: 055-5336439.
e-mail: hbme@muziekeducatie.net

Fonotheekcentrum: Joop van Strien, Schoolpad 1,
7914 TA Noordscheschut. Tel: 0528 - 232068,
e-mail: docucentrum@novam.net

Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu