Adressen bestuursleden - NOVAMweb

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

Adressen bestuursleden

NOVAM - CONTACT
Dagelijks Bestuur NOVAM

Voorzitter: Evert van Amsterdam: voorzitter@novam.net
Rijksstraatweg 580
2026 RB Haarlem

Penningmeester: Stefan Rasch: penningmeester@novam.net
Sillemstraat 43
2022 PP Haarlem

Secretaris: Marieke de Vries: secretaris@novam.net
Prinsensingel 6
3264 XX Nieuw Beijerland

Redacteur: Robert Baas: redacteur@novam.net
Hoofdenburgsingel 192
1191 Ouderkerk aan de Amstel

Algemeen bestuur
Otine van Erp: otine@novam.net
Diesdonkerweg 6
5724 PG Ommel

Petra van Drieenhuizen: petra@novam.net
Hunthum 28
3632 XM Loenen aan de Vecht


Portefeuillehouders
Documentatiecentrum voor accordeonorkesten,  bestellen NOVAM-muziekuitgaven:
Rob Bekker en Rianne Bekker : 06-51187483    a.bekker01@kpnmail.nl

Documentatie centrum solisten en kamermuziek :
Vincent van Amsterdam: 06-52120692  vanamsterdam.vincent@gmail.com

Muziekexamens: Henk v.d. Berg, Postbus 385, 7300 AJ Apeldoorn. Tel.: 055-5336439.
e-mail: hbme@muziekeducatie.net

Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu