Bestuur samenstelling en overige NOVAM functies - NOVAMweb

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

Bestuur samenstelling en overige NOVAM functies

NOVAM - CONTACT
 
Dagelijks bestuur:
Voorzitter                     : Evert van Amsterdam: voorzitter@novam.net
Penningmeester            : Stefan Rasch: penningmeester@novam.net
Secretaris                     : Marieke de Vries: secretaris@novam.net
Redacteur                     : Robert Baas: redacteur@novam.net


Algemeen Bestuur:
Otine van Erp                : otine@novam.net
Hans van der Maas        : hans@novam.net
Petra van Drieenhuizen  : petra@novam.net

Overige NOVAM functies:
Concours secretaris nationaal solisten en kamermuziek concours:
Joyce Lodders               : joycelodders@live.nl

Concours secretaris orkestenconcours:
Christa Groeneveld        : christa.groeneveld@gmail.com

Mondharmonica coördinator:
Viola Barends                : violabarends@live.nl

Coördinatie Muziekexamens:
Henk v.d. Berg             : hbme@muziekeducatie.net

NOVAM mediator           : info@klaver4mediation.nl
Mr.Drs. Peter Klaver
Website: www.klaver4mediation.nl

Documentatiecentrum voor accordeonorkesten- solisten en kamermuziek, en bestellen NOVAM-muziekuitgaven:
Joop van Strien             : documentatiecentrum@novam.net

NOVAM Afdeling Amsterdam – Cor Bongers: cor.bongers@planet.nl
NOVAM Afdeling Overijssel – J. van Strien: joopvanstrien@online.nl
NOVAM Afdeling Gelderland – H. vd Berg: hbme@muziekeducatie.net

Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu