Bestuur samenstelling en overige NOVAM functies - NOVAMweb

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

Bestuur samenstelling en overige NOVAM functies

NOVAM - CONTACT
Dagelijks bestuur:
Voorzitter                     : Evert van Amsterdam: voorzitter@novam.net
Penningmeester            : Stefan Rasch: penningmeester@novam.net
Secretaris                     : Marieke de Vries: secretaris@novam.net
Redacteur                     : Robert Baas: redacteur@novam.net

Algemeen Bestuur:
Otine van Erp                : otine@novam.net
Petra van Drieenhuizen  : petra@novam.net

Overige NOVAM functies:
Coördinator leden:
Ada Meijer                     : ada@novam.net
telefoon                         : 030 6013614

Concours secretaris nationaal solisten en kamermuziek concours:
marieke de Vries               : secretaris@novam.net

Concours secretaris orkestenconcours:
Christa Groeneveld        : christa.novam@gmail.com

Mondharmonica coördinator:
Viola Barends                : violabarends@live.nl

Coördinatie Muziekexamens:
Henk v.d. Berg             : hbme@muziekeducatie.net

 
Documentatiecentrum voor accordeonorkesten en bestellen NOVAM-muziekuitgaven:
Rob Bekker en Rianne Bekker : 06-51187483    a.bekker01@kpnmail.nl

Documentatie centrum solisten en kamermuziek :
Vincent van Amsterdam: 06-52120692  vanamsterdam.vincent@gmail.com

NOVAM Afdeling Amsterdam - Cor Bongers: cor.bongers@planet.nl

NOVAM Afdeling Gelderland - H. vd Berg: hbme@muziekeducatie.net

Contact personen afdeling Brabant en Limburg:
Maurice Kersten: majkersten@online.nl

Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu