Uitslagen Solisten en Kamermuziek Concours

Hier vindt u alle uitslagen van de afgelopen concoursen.

In onderstaande video zal Geleijn van der Ham u de uitslag van het Nationaal Accordeon Concours 2020 vertellen.

Jeugddivisie

eerste prijsHenri de Backere
extra prijs: Masterclass aangeboden door Fontys Hogescholen, gegeven door Toeac
tweede prijsArian Theuns
derde prijsJamiro Verzijl

Vierde divisie

eerste prijsAnnabel Vösa
tweede prijsWende Schuurman
derde prijsAnne Wiebe van Schuppen

Derde divisie

eerste prijsMarc Basten
tweede prijsDaniël de Putter
derde prijsArjonne van der Laan

Tweede divisie

tweede prijsGiel van Benthem
extra prijs: Masterclass aangeboden door Fontys Hogescholen, gegeven door Vincent van Amsterdam

Ere divisie

eerste prijsThijs Paeper

Superieure A

eerste prijsKaat van Haverbeke
extra prijs: Radio opname door de Concertzender
derde prijsJolien Weckx

Superieure B

eerste prijsSuzan Peeters + PINO wisselbeker
extra prijs: Financiële ondersteuning bij deelname aan de Coupe Mondial gehouden van 2 tot 6 oktober 2020 in Algarve, Portugal
derde prijsLieke op ‘t Roodt

Kamermuziek A

tweede prijsMarie Tweepenninck & Emma Ickx

Kamermuziek B

tweede prijsDuo P&P (Thijs en Ron Paeper)

Extra prijzen

PINO wisselbekerSuzan Peeters
Masterclass Fontys conservatorium Tilburg, gegeven door ToeacHenri de Backere
Masterclass Fontys Hogescholen, gegeven door Vincent van AmsterdamGiel van Benthem
Radio opname door de ConcertzenderKaat van Haverbeke
Financiële ondersteuning bij deelname aan de Coupe Mondial (2-6 oktober 2020, Algarve, Portugal)Suzan Peeters

Download hier het programmaboekje:


Jeugddivisie

eerste prijsWende Schuurman
tweede prijsRawesh Akefi
derde prijsAnnabel Vosa
speciale vermeldingJamiro Verzijl
voor zijn podiumpresentatie

Vierde divisie

eerste prijsChantal Schelhaas
tweede prijsAnne Wiebe van Schuppen

Derde divisie

eerste prijsGiel van Benthem
tweede prijsMarie de Backere
derde prijsFabian Swartz

Eerste divisie

eerste prijsThijs Paeper
(plus masterclass prijs conservatorium Antwerpen)

Ere divisie

derde prijsIssa Hannou

Superieure A

eerste prijsSuzan Peeters
(plus de Concertzender prijs)
tweede prijsLieke op ’t Roodt

Superieure B

eerste prijsJef de Haes
(plus lunchpauze concertprijs voor het Nationaal Accordeon Concours van 2020)
tweede prijsLouis de Backere
derde prijsLowie Vercammen
(plus een financiële bijdrage bij eventuele deelname aan de Coupe Mondial 2020)

Kamermuziek jeugd

derde prijsAlexander Wouters en Fran Roelants

Kamermuziek A

eerste prijsNora Gebruers, Nina Ylen en Ferre Lamber
tweede prijsArthur Willems, Thomas Gabriëls en Kobe Vermeulen

Kamermuziek B

eerste prijsDuo P&P (Thijs en Ron Paeper)

Kamermuziek C

geen prijs uitgedeeld

Overige

PINO wisselbekerSuzan Peeters
masterclass prijs Fontys conservatorium TilburgGiel van Benthem

Download hier het programmaboekje:


Uitslag Nationaal Concours Amstelveen 18 maart 2018

Jeugddivisie

eerste prijsJacco Scheel
tweede prijsAnne Wiebe van Schuppen
derde prijsFerre Lambert
aanmoedigingsprijs
2 kaartjes voor het galaconcert van 3 november
Rawesh Akefie & Jamiro Verzijl

Vierde divisie

eerste prijsDaniël de Putter
tweede prijsHellen Postma
derde prijsGiel van Benthem

Derde divisie

eerste prijsLars van Blijderveen (plus masterclass prijs bij J. Stanislav, conservatorium Artez)
tweede prijsFabian Swart

Tweede divisie

eerste prijsThijs Paeper (plus PINO Wisselbeker)

Eerste divisie

eerste prijsIssa Hanou (plus 2 kaartjes voor het galaconcert van 3 november)
tweede prijsDoris Buijs (plus 2 kaartjes voor het galaconcert van 3 november)

Superieure A

eerste prijsLieke op ’t Roodt (plus masterclass bij Marieke Hopman, conservatorium Amsterdam)
derde prijsTim Wagelaar

Superieure B

tweede prijsNikola Spasic (plus masterclass bij Marco Kassl, conservatorium Amsterdam)
derde prijsStijn Lamens

Kamermuziek jeugd

eerste prijsLeonore Plat en Charlotte Plat
tweede prijsRicardo Stooker en Lynn Uijlenbroek

Kamermuziek A

eerste prijsGiel van Bentem en Roos van Bentem
tweede prijsBijltje van Garderen en Chendra Lindhout

Kamermuziek B

eerste prijsDuo Viac (Nienke (viool) en Thijs Paeper (accordeon))
tweede prijsBianca de Putter (piano) en Daniël de Putter (accordeon)

Kamermuziek C

eerste prijsSexteto Recuerdo ( plus lunchpauze concertprijs voor het Nationaal Accordeon Concours van 2019)

Extra prijzen

PINO wisselbekerThijs Paeper
Masterclass prijs bij J. Stanislav, conservatorium ArtezLars van Blijderveen
Masterclass bij Marieke Hopman, conservatorium AmsterdamLieke op ’t Roodt
Masterclass bij Marco Kassl, conservatorium AmsterdamNikola Spasic
Lunchpauze concertprijs voor het Nationaal Accordeon Concours van 2019Sexteto Recuerdo
2 kaartjes voor het galaconcert van 3 novemberRawesh Akefie, Jamiro Verzijl, Issa Hanou, Doris Buijs

Download hier het programmaboekje:

Uitslag Nationaal Concours Amstelveen 19 maart 2017

Jeugddivisie

eerste prijsDaniël de Putter
tweede prijsAnne Wiebe van Schuppen
gedeelde derde prijsBranko Lucassen en Anne Wiebe van Schuppen

Vierde divisie

eerste prijsFabian Swartz (plus Masterclass TOEAC)
tweede prijsMerlijn Bollen
derde prijsGiel van Benthem

Derde divisie

eerste prijsThijs Paeper (plus PINO wisselbeker voor presentatie solo en Kamermuziek)
tweede prijsLars Blijderveen
derde prijsEva Pranger

Tweede divisie

eerste prijsDoris Buijs
gedeelde derde prijsJisca Schoonhoven en Hugo van Rossum

Ere divisie

tweede prijsTim Wagelaar

Superieure B

eerste prijsHelena Sousa Estevez (plus concertprijs lunchpauzeconcert 2018)
tweede prijsNikola Spasic

Kamermuziek jeugd

eerste prijsDuo Bojac (Boaz Noij en Jacco Scheel)
tweede prijsDuo Ricardo de Stooker en Lyn Uijlenbroek
derde prijsDuo Leonore en Charlotte Plat (accordeon & viool)

Kamermuziek A

eerste prijsAccordeonensemble MDA II (plus Workshop lichtemuziek van Rik Cornelissen)

Kamermuziek B

eerste prijsDuo Viac (Nienke (viool) en Thijs Paeper (accordeon))
tweede prijsTrio M2B (Marijn op cello, Maike op blokfluit en accordeon, Bram op accordeon)

Extra prijzen

PINO wisselbekerThijs Paeper
Masterclass bij TOEACFabian Swartz
Workshop lichtemuziek van Rik CornelissenAccordeonensemble MDA II
Lunchpauze concertprijs voor het Nationaal Accordeon Concours van 2018Helena Sousa Estevez

Download hier het programmaboekje:

Uitslag Nationaal Concours Amstelveen 20 maart 2016

Jeugddivisie

eerste prijsFabian Swartz
gedeelde tweede prijsDaniël de Putter & Merlijn Bollen

Vierde divisie

eerste prijsMarie de Backere (plus Masterclass TOEAC)
tweede prijsHellen Postma
derde prijsElyne Krakers

Derde divisie

eerste prijsThijs Paeper

Tweede divisie

eerste prijsTim Wagelaar
tweede prijsDoris Buijs

Eerste divisie

tweede prijsMerel Lagerweij

Superieure B

eerste prijsNikola Spasic
tweede prijsNicolae Stiuca
derde prijsDaumantas Stundzia

Kamermuziek A

eerste prijsDuo Thijs en Nienke Paeper (plus Masterclass TOEAC)
tweede prijsAccordeonensemble MDA II
derde prijsDuo Elyne Krakers en Joy Hunnink

Kamermuziek B

eerste prijsDos Locos
gedeelde tweede prijsTrio Maike Leerssen, Marijn Markus en Bram Schuurman; Accordeonensemble MDA I

Kamermuziek C

gedeelde tweede prijsDuo Puyck & Kwintetto

Afdeling Lichte Muziek

eerste prijsDuo Rustams Bagirovs en Pablo Rodriquez

Extra prijzen

PINO wisselbekerRobert Baas (voor het jarenlang hoog presenteren nationaal als internationaal van zijn accordeon ensembles)
Masterclass bij TOEACMarie de Backere, Duo Thijs en Nienke Paeper
Masterclass bij Stanislav JusufovicKwintetto
Masterclass bij Marco KasslLouis de Backere

Download hier het programmaboekje:

Uitslag Nationaal Accordeon Concours voor Solisten en Kamermuziek te Amstelveen, 22 maart 2015

Jeugddivisie

eerste prijsHeleen Postma
tweede prijsFabian Swartz
derde prijsMerlijn Bollen

Vierde divisie

eerste prijsThijs Paeper
derde prijsAleksei Zukovski

Derde divisie

eerste prijsTim Wagelaar
tweede prijsJisca Schoonhoven
derde prijsLisa Overmars

Tweede divisie

eerste prijsIssa Hanou
tweeede prijsMerel Lagerweij
derde prijsHagar Moody

Eerste divisie

tweede prijsMariëlle Kruithof

Superieure A

gedeelde derde prijsDaniel Sieczkowski; Sander Jakubka

Superieure B

tweede prijsKajetan Kubala

Kamermuziek A

eerste prijsTrio Marijn Markus (cello), Bram Schuurman (accordeon) en Maike Leerssen (accordeon en altblokfluit)
gedeelde tweede prijsDuo Bijtje van Garderen (accordeon) en Chendra Lindhout (cello); Accordeonensemble MDA II

Kamermuziek B

tweede prijsDuo Reinout Fonk en Tim Wagelaar

Kamermuziek C

eerste prijsDuo Madera (Leo van Lierop en Arjanne Bruggeman)

Afdeling Lichte Muziek

eerste prijsTrio Alerusjon (Rustams Bagirovs, Alexander Thinius en Jonas Liesenfeld)

Extra prijzen

PINO wisselbekerTrio Alerusjon (Rustams Bagirovs, Alexander Thinius en Jonas Liesenfeld)
Masterclass bij Gertie BruinMerel Lagerweij; Issa Hanou
Masterclass bij Elsbeth MoserDuo Madera (Leo van Lierop en Arjanne Bruggeman)
NOVAM concertprijsHeleen Postma; Trio Marijn Markus, Bram Schuurman en Maike Leerssen

Download hier het programmaboekje:

Uitslag Nationaal Accordeon Concours voor Solisten en Kamermuziekensembles 2014

Jeugddivisie

eerste prijsAnna Charlotte Rijksen
tweede prijsMaike Leerssen
derde prijsThijs Paeper

Vierde divisie

eerste prijsJisca Schoonhoven
tweede prijsKite Sauer
derde prijsAaron Schoots + Tim Wagelaar

Derde divisie

eerste prijsJohan Wiersma
tweede prijsIssa Hanou
derde prijsJustin de Graaf

Tweede divisie

eerste prijsLouis de Backere
tweede prijsHagar Moody
derde prijsDoris Buijs

Ere divisie

tweede prijsDavid Aerts

Superieure A

tweede prijsWilco Oomkes

Superieure B

eerste prijsDennis Allegaert
tweede prijsJef de Haes
derde prijsElke de Meester

Kamermuziek A

eerste prijsDuo Bram Schuurman en Maike Leerssen
tweede prijsDuo Reinout Fonk en Tim Wagelaar
derde prijsAnna Bontenbal en Sanne Lodders

Kamermuziek B

eerste prijsDuo Locos

Kamermuziek C

eerste prijsDuo Puyck
tweede prijsFontys Ensemble
derde prijsKwintetto

Ensembles A

derde prijsMDA-2

Ensembles B

eerste prijsMoped 180; Haarlems Accordeon Sextet.
derde prijsMDA-1

Afdeling Lichte Muziek

tweede prijsDuo Rustams Bagirovs en Jonas Liesenfeld

Extra prijzen

PINO wisselbekerDuo Bram Schuurman en Maike Leerssen
Masterclass Den HaagDavid Aerts; Dennis Allegaert
Concertprijs Den HaagJef de Haes; Louis de Backere
Deventer Festival prijsDuo Puyck

Uitslag Nationaal Accordeon Concours voor Solisten en Kamermuziekensembles
24 maart 2013 te Amersfoort

Jeugddivisie

eerste prijsAaron Schoots
tweede prijsAnna Charlotte Rijksen
derde prijsHugo Koster

Vierde divisie

eerste prijsJustin de Graaf
tweede prijsWouter Jansen
derde prijsJisca Schoonhoven

Derde divisie

eerste prijsTessa Ridder
tweede prijsJohan Wiersma
derde prijsIssa Hanou

Eerste divisie

eerste prijsKajetan Kubala
tweede prijsRina van Houten

Superieure B

tweede prijsYvo Staudt

Kamermuziek A

eerste prijsJohan en Joke Wiersma (accordeon en viool)
tweede prijsHugo en Eline Koster (accordeon en piano)
derde prijsVivianne Rijksen en Kiara Aling (accordeon)

Kamermuziek B

eerste prijsKajetan Kubala en Veronique Raedemaeker (accordeon en viool)
tweede prijsLeanne Stokkel en Naomi Roba (accordeon)

Kamermuziek B

eerste prijsAccordeonduo D’Air
tweede prijsKwintetto
derde prijsTom van Aarle, Ronald Stomphorst, Maaike Lips en Leo van Lierop

Ensembles B

eerste prijsAccordeon ensemble MDA 1
tweede prijsVentus 5
derde prijsAccordeonsextet “Haarlem”

Extra prijzen

PINO wisselbekerAaron Schoots
Concert tijdens Deventer festivalYvo Staudt
Concert tijdens accordeondag Haags ConservatoriumKajetan Kubala en Veronique Raedemaeker
Masterclas van Mie Miki tijdens accordeondag Den HaagKajetan Kubala

Uitslag Nationaal Accordeon Concours Voor Solisten en Kamermuziekensembles
11 maart 2012

Jeugddivisie

eerste prijsJustin de Graaf
tweede prijsHugo Koster
derde prijsTim Wagelaar

Vierde divisie

eerste prijsJohan Wiersma
tweede prijsVivianne Rijksen
derde prijsKiara Aling

Derde divisie

eerste prijsMarieke Mans
tweede prijsMoriah Dekker
derde prijsRoos Verleg

Tweede divisie

eerste prijsKubala Kajetan
tweede prijsGuido Linders
derde prijsWendelien Morsink

Eerste divisie

eerste prijsDavid Aerts

Superieure A

eerste prijsAldert Prast
tweede prijsJacqueline de Vries

Superieure B

eerste prijsBram van Weverberg
tweede prijsMaaike Lips

Kamermuziek A

eerste prijsVivianne Rijksen en Kiara Aling
derde prijsJohan en Joke Wiersma (viool)

Kamermuziek B

eerste prijsJacqueline en Marianne Lankelma
derde prijsLeanne Stokkel en Naomi Roba

Kamermuziek C

eerste prijsMarieke Kroes en Cecilia Rubio Zamora (cello)
tweede prijsLeo van Lierop en Maaike Lips
derde prijsDuo Accé: Jef de Haes en Daan de Vos (cello)

Ensembles B

tweede prijsAccordeonensemble MDA 1

Extra prijzen

PINO wisselbekerJohan Wiersma
Masterclass bij Friedrich LipsBram van Weverberg; Aldert Prast
Optreden tijdens Accordeon Festival Den Haag, Koninklijk ConservatoriumBram Weverberg
Beste uitvoering van de nieuwe compositie van Georgi SztojanovAldert Prast

Uitslag Nationaal Accordeon Concours Voor Solisten en Kamermuziekensembles
27 maart 2011

Jeugddivisie

eerste prijsJohan Wiersma
tweede prijsWouter Jansen
derde prijsMatthijs Kingma

Vierde divisie

eerste prijsRoos Verleg
tweede prijsKiara Aling
gedeelde derde prijsIssa Hannou; Ivar Krijger

Derde divisie

eerste prijsHagar Moody
tweede prijsGuido Linders

Tweede divisie

tweede prijsJorn Gerritsma
derde prijsKubala Kajetan

Eerste divisie

eerste prijsKris Kok
tweede prijsDavid Aerts
derde prijsPriy Werry

Ere divisie

tweede prijsAldert Prast

Superieure A

eerste prijsBram van Weverberg
tweede prijsJoël Helmer
derde prijsJolien Weckx

Superieure B

eerste prijsEllen Zijm
tweede prijsMaaike Lips

Kamermuziek A

eerste prijsJoke en Johan Wiersma,
Nine en Thomas Zonderop (viool, cello en accordeon)

Kamermuziek B

gedeelde eerste prijsDavid Aerts & Hilje Doekes (accordeon en dwarsfluit); Accordeonensemble 1 van de MDA
tweede prijsJulie Jansen, Doris Buijs en Marianne Lankelma (accordeontrio)
derde prijsSimone en Nienke Visser (accordeon en piano)

Kamermuziek C

gedeelde tweede prijsMaaike Lips en Leo van Lierop (accordeonduo); Maaike Lips en Chantal van de Dungen (accordeon en dwarsfluit)
derde prijsKwintetto: Martini Bartol, Kris Kok, Jorn Gerritsma,
Jacqueline Lankelma en Francien Bossema (accordeon)

Extra prijzen

PINO wisselbekerRoos Verleg
Concert tijdens Deventer accordeonfestivalBram van Weverberg;
Ellen Zijm
Aanmoedigingsprijs Deventer accordeonfestivalKwintetto
Masterclass bij Egbert SpeldeDavid Aerts

Uitslag Nationaal Accordeon Concours Voor Solisten en Kamermuziekensembles
28 maart 2010

Jeugddivisie

eerste prijsRoos Verleg
tweede prijsKiara Aling
derde prijsHugo Koster

Vierde divisie

eerste prijsDoris Buijs
tweede prijsMoriah Dekker
derde prijsHagar Moody

Derde divisie

eerste prijsIsabelle Welie
tweede prijsGuido Linders
derde prijsRuben Gerritsen

Tweede divisie

eerste prijsKris Kok
tweede prijsNander Speerstra

Eerste divisie

eerste prijsPriy Werry

Superieure B

eerste prijsEllen Zijm
tweede prijsMarieke Kroes
derde prijsJevgenijs Pastuhovs

Kamermuziek A

eerste prijsMoriah en Dagmar Dekker ( accordeon en viool)

Kamermuziek B

eerste prijsAccordeonkwintet “Kwintetto”
tweede prijsAccordeon ensemsble 1 van de MDA
derde prijsAccordeonkwintet “Kwintino”

Kamermuziek C

eerste prijsJevgenijs Pastuhovs en Renske Beguin
( accordeon en cello)

Extra prijzen

PINO wisselbekerEllen Zijm
Masterclass bij Gertie BruinKris Kok
Masterclass bij Ronald van OverbruggenPriy Werry

Uitslag Nationaal Accordeon Concours Voor Solisten en Kamermuziekensembles
22 maart 2009

Jeugddivisie

eerste prijsMarie Lardinois
tweede prijsVivianne Rijksen
derde prijsKiara Aling

Vierde divisie

eerste prijsIsabelle Welie
tweede prijsGuido Linders
derde prijsMoriah Dekker

Derde divisie

eerste prijsKris Kok
tweede prijsMorris van der Hoeven
derde prijsNander Speerstra

Tweede divisie

eerste prijsLisanne Braat
tweede prijsJet van der Spek

Eerste divisie

eerste prijsJoël Helmer
tweede prijsEmma Vermeulen
derde prijsRoelof Ruis

Superieure B

eerste prijsVincent van Amsterdam
tweede prijsJevgenijs Pastuhovs
derde prijsAnnemarieke van der Ploeg

Kamermuziek A

tweede prijsSixtino (Francien Bossema, Sara Schrama, Julie Jansen, Jelle Soethout, Marianne Mankelma, Merle Ligeon)

Kamermuziek B

eerste prijsKwintetto (Kris Kok, Jacqueline Lankelma, Miriam Lankelma, Jorn Gerritsma, Martini Bartol)
tweede prijsDavid Aerts (accordeon) en Hilje Doekes (dwarsfluit)
derde prijsAccordeonduo Thijs Kamp en Mirco von Brucken Fock

Kamermuziek C

eerste prijsDuo Caprice Vincent van Amsterdam (accordeon) & Jeanine van Amsterdam (viool)
tweede prijsJevgenijs Pastuhovs (accordeon) & Aleksandra Kaspera (violoncello)
derde prijsAccordeonduo Ellen Zijm & Marieke Kroes

Extra prijzen

PINO wisselbekerIsabelle Welie
Masterclass van Miny DekkersJevgenijs Pastuhovs
Concert in Deventer festivalDuo Caprice; Jevgenijs Pastuhovs; Annemarieke van der Ploeg
Radio opname (met de Avro wordt hierover nog overleg gepleegd)

Foto’s

om foto’s van afgelopen concoursen te bekijken.